درخواستـهای مشتــرکین

درخواست های ثبت شده

مدیریت اخبار، سوال ها و ...

مدیریت کاربران

مدیریت دفاتر پیشـخوان

مدیریت ناظران و پیمانکاران

مدیریت کاربران

لیست مشترکین:

لیست مشترکینی که:

درخواست انشعاب جدید

درخواست انشعاب جدید

مشترك گرامي، ضمن تشكر از مراجعه به سامانه خدمات الكترونيك امور مشتركين شركت آب و فاضلاب استان البرز، خواهشمند است جهت دريافت خدمات بهينه موارد ذيل را مدنظر داشته و به دقت رعايت فرمائيد.

1- تمامي اطلاعات درخواستي در فرمهاي الكترونيكي را با دقت تكميل فرمایيد. درصورت وجود هرگونه مغايرت امكان ارائه خدمت از شركت سلب خواهد شد.

2- مراحل انجام كار مرتباً از طريق سامانه پيامك شركت آبفا استان البرز( 300026122) اطلاع رساني مي گردد لذا خواهشمند است ضمن درج دقيق شماره تلفن همراه خود در فرم درخواست ، درخصوص موارد ارسالي دقت لازم بعمل آيد.

3- هريك از مدارك مورد نياز را در فايلي جداگانه بصورت رنگی، با وضوح تصوير 150dpi و با فرمت JPEG يا pdf اسكن نموده و در پايان مراحل ثبت نام در فرم مربوطه و دقيقاً در مكان مشخص شده پیوست نماييد.

4- درصورت نياز به فرمهاي خاص بابت هريك از خدمات، لطفاً به قسمت راهنماي ارائه خدمات مراجعه كرده و پس از تهيه نسخه چاپي از آن مدرك ( بطور مثال فرم تعيين وضعيت و كروكي )، فرم چاپي را تكميل و امضاء نموده و طبق مشخصات مندرج در بند 3 اسكن و در مكان موردنظر در فرمهاي الكترونيكي اضافه نمائيد.

5- لطفاً دقت لازم بعمل آيد كه در صورت ارسال مدارك ناقص، مغاير با مشخصات بند 3 و يا اشتباه در افزودن فايلهاي اسكن شده ( بطور مثال افزودن فايل سند مالكيت در مكان مربوط به كارت ملي ) اين شركت از ارائه خدمات به شما همشهري گرامي معذور  مي باشد.

6- لطفاً توجه فرمائيد كه درصورت هرگونه نقص در مدارك، مراتب بصورت پيامك و به شماره تلفن همراه شما ارسال خواهد شد و درصورت عدم تصحيح و ارسال مجدد موارد ظرف مدت اعلام شده، درخواست شما ابطال و بايستي جهت دريافت خدمات مجدداً اقدام فرمائيد.لذا مقتضي است ضمن دقت نظر در تهيه و ارسال مدارك، شماره تلفن همراه خود را بطور كامل و صحيح وارد نمائيد.

7-اخذ و ارایه مجوز حفاری از شهرداری و راهنمایی رانندگی بر حسب مورد.

8- در پايان درخواست به شما يك كدرهگيري تعلق مي گيرد، لطفاً اين كد را تا پايان ارائه خدمت نزد خود نگه داريد. شما مي توانيد با استفاده از اين كد توسط پورتال شركت از گردش درخواست خود اطلاع حاصل فرمائيد.

9- جهت كسب اطلاعات بيشتر درخصوص دستورالعمل ها معافیت ها ونمونه قرارداد وآدرس مناطق آبفا اين شركت لطفاً به بخش راهنمای ارایه خدمات مراجعه فرمائيد.(توضيح اينكه فرم قرارداد بايستي پس از پرداخت حق انشعاب تكميل وارائه گردد ولذا در اين مرحله نياز به ارسال نمي باشد).

10-مندرجات آیین نامه عملیاتی و شرایط عمومی تعرفه های آب و فاضلاب را مطالعه نموده و با آگاهی کامل از مفاد آن تعهدنـــامه مربوط به درخواست انشعاب را قبول دارم.

*شماره تماس مناطق آبفا استان البرز جهت پيگيري درخواست ها

*توجه: کلیه اطلاعات و مدارک شما نزد شرکت آب و فاضلاب استان البرز کاملا محفوظ می باشد و به هیچ عنوان در اختیار عموم قرار نخواهد گرفت.

مدارك مورد نياز جهت اسكن :

1- سند مالكيت صفحات 2و3 و نقل و انتقالات اسناد ثبتي دفترچه ای / صفحه اصلي اسناد ثبتي تك برگ(پشت و رو) / قولنامه/ قرارداد واگذاری زمین

2-برگ تکمیل شده تعهدنامه متقاضیان خرید و نصب انشعاب آب برای املاک قولنامه ای (برگ تعهدنامه)

3- تمامي صفحات پروانه ساختماني یا پایان کار یا گواهی عدم خلافی ملک.

4-جواز کسب یا پروانه بهره برداری(املاک غیرمسکونی)

5- پشت و روي كارت ملي

6- وكالت نامه (درصورتی که متقاضی نماینده قانونی مالک باشد)

7-در صورت استفاده از معافیت: نامه معافیت (راهنمای معافیت ها)

8_در صورت نداشتن گواهی پایان کار یا پروانه ساخت و یا عدم خلافی(فرم تعهدنامه انشعاب غیر دائم)

 
 
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب استان البرز میباشد
طراحی سایت توسط شرکت رایانه کنترل شیراز
Copyright © RAYCO. All rights reserved.